Logo Logo
Zmeňte vzhľad svojho obývacej izby s týmito modernými pohovkami
  • 28. 3. 2018
  • pohovka, moderné pohovky, obývačka, nábytok, rozkladacie pohovky, sedacie súpravy, pohovka s úložným priestorom

Obývacia izba je miestom, kde trávime väčšinu nášho voľného času. Napriek tomu sa veľmi často stáva, že sa práve táto časť domácnosti čoskoro stane všedný kvôli nikdy neměnícímu sa dekoru. Niekedy dá prácu usporiadať a vybrať nábytok tak, aby ste vytvorili prostredie presne podľa vašich predstáv. Prostredie, ktoré je zároveň útulné, moderné a štýlové.

Pohovka je úplne jednoznačne jadrom obývacej izby, a navyše môže zmeniť vzhľad celej miestnosti. Ak uvažujete nad módne premenou svojho obývacej izby, nechajte sa inšpirovať nasledujúcimi top 10 modernými pohovkami a dajte všednosti zbohom.

10 Moderných pohoviek pre inšpiráciu

 

Moderné pohovky v neutrálnych tónoch vám pomôžu zjednotiť dizajn interiéru v celok bez veľkého úsilia.

Hoci je táto pohovka veľmi moderný a upúta pohľad každej návštevy, jedná sa o nadčasový kus nábytku. Ak chcete, aby vaše pohovka spĺňala obe spomínané vlastnosti - modernosť a nadčasovosť - potom voľte pohovku v neutrálnom farebnom prevedení, ako je napríklad šedá.

 

Farebným zladením pohovky s ďalšími dekorácie interiérov dodáte miestnosti nový, svieži vzhľad.

Jedna moderná pohovka môže zariadiť všetko, čo pre zmenu svojho obývacej izby potrebujete. Namiesto kúpy ďalšie pohovky či kresiel k tej pôvodnej, zvážte zaobstarať si jednu novú a modernú pohovku, ktoré bude farebne pasovať k ostatnému vybaveniu a dekoráciám izby.

 

Netradičný spôsob, ako v obývacej izbe získať veľa miesta vďaka rozmerné rozkladacie (tzv. Sekčný) sedacej súprave

Rozmerné pohovky sú v dnešnej dobe veľkým trendom a zatiaľ nepreukazujú, že do budúcnosti to bude inak. Najväčšou výhodou rozkladacích čiže sekčných pohoviek je fakt, že nebudete potrebovať žiadne ďalšie kusy nábytku aby ste vyplnili priestor obývačke, bude vám stačiť len jedna jediná pohovka, ktorá zaručí vašej rodine a priateľom vždy dostatok miesta a náležitý komfort.

 

Neumiestňujte svoju modernú pohovku k stene, Mišo toho ju nechajte stať sa stredobodom celého obývacej izby, a teda stredom pozornosti.

To, že je pohovka moderný a nekonvenčné nemusí znamenať, že bude nepohodlná a tieto sedacie súpravy sú toho dôkazom. Sú vkusné, súčasné, elegantná, ale napriek tomu ponúka rovnaký komfort ako pohovky tradičné.

 

Pohovka s úložným priestorom je praktickým riešením do menších priestorov, kde potrebujete miesto čo najefektívnejšie využiť.

Skrytý úložný priestor vo vnútri pohovky je určite najväčšou výhodou tejto pohovky. Máte teda nielen moderné a pohodlné miesto na sedenie, ale zároveň priestor na ukladanie vecí, ktorého nikdy nie je dosť. Ak teda zariaďujete menšia obývacia izba, je pre vás tento typ pohovky ideálnou voľbou.

 

Stále málo miesta na sedenie? Taburety za vás tento problém vyrieši.

Ak nie ste fanúšikom rozmerných sedacích súprav, alebo by vám to priestory vašej obývačky ani nedovolili, vybavte sa menšie sedačkou, ktorú doplníte o dekoratívne kreslá pestrých farieb a vzorov, tá vám poskytnú extra miesto na sedenie, a navyše celú miestnosť oživia.

 

Na zdôraznenie celkového dojmu stavte na dekoračné vankúšiky a prikrývky v jasných a výrazných farbách.

Pohovka, ktorá sa celá dotýka podlahy je ideálnou voľbou, ak chcete doplniť obývačka o kusový koberec podobné farby. Podlaha sa tak opticky rozšíri. Pohovku skombinujte napríklad s kreslom pre dvoch, čím v izbe vytvoríte útulné prostredie s moderným nádychom.

 

S touto dizajnovú sedacou súpravou vyzdvihnete pohodlie na novú úroveň

Kúzlo tejto pohovky spočíva v tom, že kombinuje tradičné poňatie veľkých sedacích súprav s aktuálnymi trendmi rozkladacích pohoviek. Hneď na prvý pohľad vás upúta súhra modernosti a elegancie. Štýlová pohovka ako je táto je ozdobou každej obývačky.

 

Moderný dizajn spolu s odvážnou farbou celý priestor obývacej izby zjednotí

Každý bytový architekt vám potvrdí, že farba dokáže s interiérom robiť divy. S farbou sa miestnosť nielen javí ako väčšie, ale vnáša do nej tiež vlastný ráz a charakter. Ak sa teda pre pridanie farieb do svojej izby rozhodnete, skúste to s revolučnou pohovkou ako je napríklad táto. Nielenže je zhotovená vo výraznej, odvážne farbe, ale navyše je navrhnutá jedinečným spôsobom tak, aby zmodernizovala priestor celého obývacej izby.

 

Tvar týchto inovatívnych sedacích dielov dopraje izbe moderné a harmonické vlnenie, ktorého je často ťažké dosiahnuť

Pohovka s originálnym tvarom, akým je tento, je skvelým spôsobom, ako do vášho interiéru vniesť moderný ráz. V prípade, že chcete svoj domov naladiť na aktuálne módne vlnu, bez toho aby ste museli vykonať mnoho ďalších interiérových zmien, je táto pohovka tým najlepším spôsobom, ako to dosiahnuť.

Modernizácia obývacej izby v skutočnosti nemusí byť vôbec náročná, keď sa inšpirujete naším článkom. Ktorá z pohoviek sa vám pozdáva najviac?