Logo Logo
Zmeňte vzhľad svojho obývacej izby s týmito modernými pohovkami
  • 28. 3. 2018
  • pohovka, moderné pohovky, obývačka, nábytok, rozkladacie pohovky, sedacie súpravy, pohovka s úložným priestorom

Obývacia izba je miestom, kde trávime väčšinu nášho voľného času. Napriek tomu sa veľmi často stáva, že sa práve táto časť domácnosti čoskoro stane všedný kvôli nikdy neměnícímu sa dekoru. Niekedy dá prácu usporiadať a vybrať nábytok tak, aby ste vytvorili prostredie presne podľa vašich predstáv. Prostredie, ktoré je zároveň útulné, moderné a štýlové.

Pohovka je úplne jednoznačne jadrom obývacej izby, a navyše môže zmeniť vzhľad celej miestnosti. Ak uvažujete nad módne premenou svojho obývacej izby, nechajte sa inšpirovať nasledujúcimi top 10 modernými pohovkami a dajte všednosti zbohom.

10 Moderných pohoviek pre inšpiráciu

Moderné pohovky v neutrálnych tónoch vám pomôžu zjednotiť dizajn interiéru v celok bez veľkého úsilia.

Hoci je táto pohovka veľmi moderný a upúta pohľad každej návštevy, jedná sa o nadčasový kus nábytku. Ak chcete, aby vaše pohovka spĺňala obe spomínané vlastnosti - modernosť a nadčasovosť - potom voľte pohovku v neutrálnom farebnom prevedení, ako je napríklad šedá.

Farebným zladením pohovky s ďalšími dekorácie interiérov dodáte miestnosti nový, svieži vzhľad.

Jedna moderná pohovka môže zariadiť všetko, čo pre zmenu svojho obývacej izby potrebujete. Namiesto kúpy ďalšie pohovky či kresiel k tej pôvodnej, zvážte zaobstarať si jednu novú a modernú pohovku, ktoré bude farebne pasovať k ostatnému vybaveniu a dekoráciám izby.