Logo Logo
Top 5 vecí, ktoré si do bytu kúpiť až v januári, aby ste ušetrili
  • 15. 2. 2018
  • pohovky, koberce, bytové doplnky, fitnec pomôcky, elektro, kalendáre, plánovač

Koniec vianočných kolied hrajúcich v obchodoch ešte nutne nemusí znamenať koniec nákupnej sezóny. (Hoci vzápätí začína obdobie, výmen a vrátenie tovaru.) Povianočné zľavy a akcie môžu byť síce lákavé, ale na niektoré druhy tovaru sa oplatí počkať až do januára.

Pohovky

Obchody s nábytkom v januári rapídne znižujú ceny tovarov, aby vyprázdnili sklady pre čoskoro prichádzajúce, nové kolekcie. Hoci zľavy platia pre mnohé kusy nábytku, u pohoviek máte možnosť ušetriť najviac.

Koberce a iné bytové doplnky

Hoci mnoho nových dizajnových doplnkov do domácnosti si mnoho ľudí zaobstará už pred Vianocami, aby sa mohli pochváliť návštevám už o sviatkoch, aj na nich sa oplatí si do januára počkať. Medzi výhodnými tovarom nájdete koberce, predložky, posteľná či kúpeľňový textil, zrkadlá, ale aj pomocníkov na varenie aj k upratovaniu.

Fitness pomôcky

Je to logické - mnoho z nás si totiž v novom roku predsavzalo zhodiť po Vianociach prebytočné kilá alebo začleniť do svojho života viac pohybu a cítiť sa zdravšie. Január je ideálnym časom k nákupu pomocníkov, vďaka ktorým sa cvičenie stane zábavnejším a jednoduchším. Zľavy na vás číhajú všade, a to na všetko fitness tovar, nielen na bežecké pásy či eliptické trenažéry, ale v zľavách nájdete aj menšie doplnky ako činky, posilňovacie gumy alebo napríklad penové bloky na cvičenie jogy.

Elektro

Kto chce vrazne ušetriť, mal by nechať na január i nákupy elektroniky a domácich spotrebičov. Sezónny tovar, ktorý sa nestihne predať do Vianoc totiž niektorí predajcovia ponúkajú až s 80% zľavou. Vyberajte dobre!

Kalendáre a plánovače

Ak radi plánujete a organizujete, počkajte do januára aj na zľavy kalendárov. Každý si vyberie zo širokej ponuky motívov a formátov: kalendáre rodinné, pre prehľadné plánovanie času a aktivít všetkých členov domácnosti, motivačné pre povzbudenie a inšpiráciu, fitness pre športových nadšencov aj pre tých, čo sa v novom roku rozhodli nájsť svoje zdravšie a krajšie ja a mnoho ďalších.