Logo Logo
Netradičné stoličky: Originálna elegancia, ktorá prekvapí každú návštevu
  • 20. 3. 2018
  • stoličky, netradičné stoličky, stoličky pre návštevy, podnožky

Už máte dosť klasického konvenčného štýlu vo vašom interiéri? Určite hneď nemusíte siahať po štetci či valčeka a začať maľovať! Veľakrát postačí pomerne malé, ale celkom znateľné zmeny. Ak si kúpite ten správny dizajnový nábytok, celý interiér premeníte v naozaj skvostný priestor. Často postačí zohnať iba jeden jediný kus, ktorý dokáže vtlačiť celkovému razenie konkrétneho izby úplne osobitú a jedinečnú podobu. My sa v nasledujúcich riadkoch zameriame na unikátnej netradičné stoličky. Vyberať si je možné v množstve variácií, pričom my upozorníme na tie najzaujímavejšie.

Premeňte kuchyňu v pizzerii

Že aj malá stolička vie kuchyňu premeniť v pravú taliansku pizzeriu? Áno, dokáže to. Len si spomeňte na príjemné pocity spojené s pohľadom na niekoľko škatúľ s pizzou naskladaných na seba. Človeka to doslova pohladí aj priamo v bruchu. Pizza krabice sú charakteristické nielen svojím štvorcovým tvarom, ale aj typickými nápisy spojenými s animovanými motívmi talianskeho slaného koláča. Stolička Remember Margherita je úplne unikátna a symbolizuje hneď niekoľko krabíc položených na seba. V kuchyni či jedálni pôsobí veľa zaujímavo.

Trocha abstraktních motivů

Ak by ste radšej taký doplnok do obývacej izby, tiež to nie je problém. Takáto podnožka pod nohy v podobe varianty Edelzwicker v sebe snúbi ako krásu prírodného dreva, tak i zaujímavých abstraktných farebných motívov. Vzhľadovo určite zaujme, pričom nevyjadruje nič extravagantného. Podnožka je vyrobená z ľahkého, ale maximálne pevného kartónu.

V štýle street artu

Pohľad na graffiti v mnohých ľuďoch vyvoláva pocit spolupatričnosti s prostredím ulice. Rokovať sa môže o skutočne skvostné výjavy. Stolička Remember Graffiti v sebe snúbi hŕbu farieb tradičnom prevedení grafity. Predovšetkým v detskej izbe, kde žije teenager, vyzerá táto stolička úplne skvostne. Vytvoriť sa tu dá dokonalá atmosféra večerné ulice so všetkým.

Sedacie hi-fi zostava

Pamätáte sa na tradičné veže, ktoré v sebe kombinovali rádio, magnetofón alebo ďalšie hudobné prehrávače? Ak áno, určite sa vám bude páčiť netradičný stolička pre návštevy, ktorá je vyvedená práve v štýle hi-fi. Označená je ako Powerboost a jej vzhľad dotvára ovládanie piesní, konektory, equalizéry a mnohé ďalšie komponenty spojené s mixom muziky.

Milujete knihy?

Prečo sa pýtame? Z jedného prostého dôvodu! V prípade kladnej odpovede sa práve do vášho interiéru hodí podnožka ku kreslu nazvaná Bookworm. Typická je tým, že imituje tvar zväzku kníh. Výborná je potrebné v obývacej izbe alebo pokojne aj v knižnici, kde štýlovo doplnia zväzky známych autorov.

Prírodné surové drevo v hlavnej úlohe

Ak sa skôr radíte k milovníkom prírody, stavte na silu štruktúry dreva priamo z lesa. Tú ponúkne stolička s názvom Nature Boy. Optimálne je ako pre dlhodobé sedenie, tak napríklad aj odkladanie pokrmov pri oslave alebo k iným príležitostiam.