Logo Logo
Hodiny ako dizajnový prvok do vašej domácnosti část druhá
  • 12. 2. 2018
  • Budíky,Retro hodiny,Luxusné hodiny,Hodiny z vinylových platní,Obojstranné hodiny,Kukučkové hodiny

Budíky

Všetkým, kto ráno musia vstávať do práce, iste príde vhod ponuka našich dizajnových i retro budíky. Každému vyhovuje niečo iné, niekto má rád klasické budíky a niekto dá prednosť digitálnemu budíka. Môžeme uspokojiť obe skupiny. V našej ponuke sú krásne retro budíky firmy Nextime z Holandska. Sú opatrené strojčekom, ktorý je poháňaný batériou a nielenže môžu stáť na nočnom stolíku, ale tieto hodiny sa dajú aj zavesiť na stenu. Niektoré tieto budíky majú sekundovú ručičku s plynulým chodom. Každý stolný budík je vyrobený z kovu a ciferník je chránený sklom. Do rady retro hodín patrí tiež budík Karlsson, napríklad kombinovaný s moderným digitálnym ciferníkom. Retro i modernu predstavuje dizajnový digitálny budík talianskej firmy Lowell Digital je zaujímavý tým, že má tichý chod a miesto sekundovej ručičky sa po obvode displeja rozsvecuje 60 diód. Okrem iného má na displeji aj ukazovateľ teploty v miestnosti. Iní dávajú prednosť moderným digitálnym budíkom s výraznými červenými číslicami. Tieto budíky sú obľúbené hlavne pre ich jednoduché ovládanie. Aby bolo vstávanie pre deti aspoň trochu príjemné, môžeme odporučiť detské budíky v tvare robota s číselným ciferníkom. Budíky by mali byť vkusným doplnkom vašej spálne.

Retro hodiny

Dizajnové hodiny v retro štýle vám zaručí originalitu vo vašom interiéri. Elegantné nástenné hodiny s nádychom starých časov.

Luxusné hodiny

Krásnym a jedinečným doplnkom všetkých luxusných interiérov môžu byť dizajnové hodiny navrhnuté svetovým španielskym dizajnérom José María Reina. Hodiny Nomon sú dodávané v darčekovom balení a určite poteší každého, kto má rád luxus a originalitu. Tieto krásne dizajnové hodiny môžu byť ozdobou na stene luxusných kancelárií, recepcií alebo reštaurácií, ale napríklad aj divadiel a pod.

Hodiny z vinylových platní

Ak hľadáte niečo unikátne, potom Vám ponúkame dizajnové hodiny z vinylových platní.
 K výrobe týchto hodín sú použité ozajstné gramofónové platne. Sú to dosky, ktoré už prestali slúžiť na diskotékach a doslúžili napríklad kvôli škrabancom alebo boli inak poškodené, a preto sú nefunkčné. Každý kus hodín je jedinečný a má vo svojom strede iný motív. Ak ste milovníkom originality, tieto hodiny Vás určite zaujmú.
 Hodiny Discoclock sa stali hitom a zaujímajú popredné miesto na výstavách a veľtrhoch, ktoré sa venujú dizajnu.

Kukučkové hodiny

Moderné kukučkové hodiny sa skladajú z dvoch častí, hodiny s vysielačom a kukučka s prijímačom. Signál sa prenáša do vzdialenosti až 50 metrov. Hodiny sú opatrené presným strojčekom, takže zaručujú presný chod. Kukučka v hodinách má nastaviteľnú hlasitosť a senzor, ktorý je zárukou, že Vás hodiny nebudú v noci budiť. Kukane zaisťuje elektronický strojček poháňaný batériou. Ponúkame kukučkové hodiny v modernom dizajne, hodí sa ako do obývacích izieb, kuchýň ale tiež do detských izieb. Ak ste milovníkom kukučkových hodín, u nás si určite vyberiete.

Obojstranné hodiny

Obojstranné hodiny v modernom dizajne a jedinečnom spracovaním slúži dnes už nielen v staničných budovách, ako to bývalo predtým. Sú ozdobou kancelárií, nemocníc, úradov, škôl a slúži ku kontrole času z dvoch strán. Sú vybavené dvoma batériovými strojčeky s plynulým tichým chodom a 

Presýpacie hodiny

Presýpacie hodiny, niekto by povedal, že už sú minulosťou. Ale aj v dnešnej modernej dobe si môžeme kúpiť moderné dizajnové presýpacie hodiny, ktoré sú v každom ohľade originálnej ručným spracovaním každého jednotlivého kusu. Hlavným materiálom týchto produktov je pevný, farebne stabilný a výnimočne čistý metakrylát (akrylátová živica), na ktorý sú nanášané chrómované kovové pláty. Všetky produkty sú chránené patentom a ochrannou známkou.
 Kto miluje originalitu a dizajn, určite uvíta tento krásny kúsok do svojho interiéru.