Logo Logo
7 produktov, o ktorých tvrdí profesionálni dizajnéri, že nestojí za míňanie vašich peňazí
  • 26. 2. 2018
  • krabice na topánky, botník, lazy susan, závesné priehradky, police, látkové koše

Vo poznanie je sila - najmä pokiaľ ide o výber solídnych organizačných doplnkov. So všetkými dostupnými možnosti skladovania vecí, ktoré ponúka internet, je niekedy urobiť si správnu predstavu o tom, čo kupovať, ale hlavne čo nekupovať.

Tím dizajnérov z Nashville premieňa každý deň chaotické izby do štýlových, efektívnych priestorov. Požiadali sme ich o pomoc, aby nám vysvetlili, aké druhy organizačných predmetov by mali zostať mimo náš pokoj a ktoré rozhodne nesklamú. Prečítajte si o ôsmich riešeniach pre ukladanie vecí.

Plátené krabice na topánky

Plátené krabice na topánky môžu byť skvelé pre rad vecí, ale ako krabica na topánky nestojí ani za reč. "Sú veľmi drahé vo väčšom množstve, a keďže má väčšina ľudí viac párov topánok, cena sa sčíta." Namiesto nich odporúčame investovať do plastových alternatív, ktoré sú lacnejšie, ale stále ponúkajú podobný vzhľad.

Stohovateľný botník na topánky

Ďalším trendom pre skladovanie obuvi, ktorý tím poriadkumilovných dizajnérov neodporúča, je stohovateľný botník na topánky. "Nielenže sú drahé a zvyčajne zle navrhnuté, ale vo väčšine prípadov neposkytujú dostatok miesta, aby sa zmestili všetky topánky, ktoré vlastníte."

Nadmerná Lazy Susan

Nie je nič lepšie, než otočné lazy susan. Ak sú príliš veľké a zle umiestnené, neplní svoju prácu a sú skôr na škodu. "Dôležité je, aby boli vyrobené z odolného, kvalitného materiálu a nie sú príliš veľké, aby sa neustále točili. Sústreďte sa pri výbere na tie menšie, ale robustný. Správny výber zaručí dobré využitie a skvelý doplnok na váš nábytok."

Plátené závesné priehradky

Dizajnový odborník hovorí, že nie je väčšia päsť na oko ako závesné plátené priehradky. "Spolu s tým sú lapače prachu a chrumkajú. Okamžite robia skriňa ako spoločenskú miestnosť."

Nerezová 3 poschodová rozširujúce police

"Máme radi rozšíriteľné regály, ale musí byť použiteľné a praktické". Nielenže sú vďaka nerezovej ocele dvakrát drahšie ako ostatné typy, ale tiež sú oveľa ťažšie a moc dobre sa všade nezmestia.

Látkové koše

Nie všetky koše sú vytvorené rovnako. "Koše s vstavanými vložkami, ktoré nie sú odnímateľné, je neuveriteľne ťažké vyčistiť. Okrem toho často menej vydržia a sú drahšie, než tie vyrobené z tvrdších materiálov ako je plast alebo ratan.

Priehradky na dokumenty

"Priehradky na dokumenty, ktoré nie sú pripevnené k stolu budú nakoniec zdrojom frustrácie." Najlepšie možnosťou je investovať do zakladača s posuvnými zásuvkami, alebo s bezpečne pripevnenými zásobníkmi.