Logo Logo
10 stálic interiérov, ktoré nikdy nevyjdú z módy
  • 28. 3. 2018
  • dekoračné koberec, rustikálny stôl, posteľ s nebesami, ležadlo, jedálenské stoličky, vstavaný nábytok, kreslá, jedálenský stôl

Zariaďovanie a skrášľovania domova je pre majiteľov vecí veľmi osobné. Hovorí sa predsa, že štýl a spôsob akým svoj domov zariaďujete, vypovedá zároveň všeličo o vašej osobnosti. Preto sa potrebujete obklopiť nábytkom, ktorý sa vám dostane pod kožu. Pri jeho hľadaní určite stavte na klasické kúsky, ktoré nikdy nevyjdú z módy a s ktorými zabodujete za všetkých okolností. Uvidíte, že potom bude zveľaďovaní domácnosti hračka. Nasledujúcich 10 stálic patrí medzi základné a obľúbené prvky mnohých domácnosti a nikdy s nimi nešliapnete vedľa.

Dekoračný koberec

Dekoračný koberec

Nemusíte voliť iba koberec s výraznými vzormi, namiesto toho môžete dať šancu kobercami sýte, plné farby, ktorý miestnosti zaistí rovnaký efekt ako vzorovaný koberec, výsledok len bude o niečo jemnejšia. Pre súdržnejšia vzhľad odporúčame izbu vyzdobiť dekoráciami v rovnakých farbách.

Dekoračné koberce sú súčasťou domovov už po celé stáročia, obľubu si získali najmä tie s orientálnymi vzormi. Skvele sa hodí do akéhokoľvek priestoru, navyše vhodne zvolený koberec môže opticky miestnosť zväčšiť a zároveň pomôže obyčajnému izbe stať sa jedinečným.

Prešívané čelo postele

Prešívané čelo postele vnesie do vašej spálne veľkú parádu a pocit luxusu. Je to elegantné a klasický kúsok a môžete ho ľahko skombinovať s ďalším prešívaným nábytkom, treba pohovkou či kreslom. Výsledný dojem možno ešte umocniť zavesením prepychového lustra.

Na chvíľu sa zdalo, že čelá postelí nikdy nebudú patriť do kategórie večných trendov. V skutočnosti boli videné skôr ako tá časť nábytku, ktorá ani nie je potrebné. Avšak dnes je prešívané čelo postele klasikou a jeho nepopierateľný štýl a elegancia zaručujú, že klasikou zostane po ešte mnoho ďalších rokov.

Masívny rustikálny stôl